Jak uzyskać dokumenty?

Jak uzyskać dokumenty?

Pamiętaj, aby korzystać z komputera podłączonego do drukarki; wygenerowane przez System dokumenty
są gotowe do druku.

 1. Wejdź na stronę Elektronicznego Systemu Badania Losów Zawodowych Absolwentów Politechniki Łódzkiej www.absolwenci.p.lodz.pl .
 2. Kliknij zakładkę „Zarejestruj się!". Zostaniesz przekierowany na stronę rejestracji.
 3. Wypełnij formularz rejestracji (pola dotyczące wykształcenia i oznaczone * musisz wypełnić obowiązkowo). Wpisane przez Ciebie dane są automatycznie generowane przez System w podaniu
  o obronę pracy, które składasz w Dziekanacie swojego Wydziału.
 4. Dokładnie sprawdź wypełnione pola przed zatwierdzeniem.
 5. Zaznacz odpowiedni kwadracik w punkcie dotyczącym zgody na udział w badaniach losów zawodowych absolwentów, przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Politechnikę Łódzką,
  w celu prowadzenia ww. badań oraz otrzymywanie korespondencji dotyczącej ww. badań.
 6. Jeśli zaznaczyłeś „Nie wyrażam zgody" po kliknięciu zakładki „Dalej" System wygeneruje gotowe
  do druku:
  a) podanie o obronę pracy
  b) dokument braku zgody na udział w badaniach.
 7. Przed wydrukowaniem dokumentów sprawdź dokładnie dane, które wpisałeś. Jeżeli popełniłeś błąd popraw dane lub ponownie wypełnij formularz.
 8. Jeśli wyraziłeś zgodę na udział w badaniach losów zawodowych absolwentów, po kliknięciu zakładki „Dalej" przejdziesz do formularza rejestracji konta.
 9. Wypełnij formularz. Zapamiętaj swój Login i Hasło (będą Ci one potrzebne do ponownego wydrukowania podania o obronę pracy, zmiany swoich danych, ewentualnie rezygnacji z udziału
  w badaniach)
 10. Po wypełnieniu formularza rejestracji konta kliknij zakładkę „Dalej". Pojawi się anonimowa ankieta. Odpowiedzi, które udzielisz nie są w żaden sposób powiązane z Twoimi danymi osobowymi. Pozwolą one jedynie na polepszenie oferty Politechniki Łódzkiej dla jej przyszłych studentów.
 11. Wypełnij ankietę i kliknij zakładkę „Zapisz". System wygeneruje gotowe do druku:
  a) podanie o obronę pracy.
  b) zgodę na udział w badaniach losów zawodowych absolwentów.
 12. Przed wydrukowaniem dokumentów sprawdź dokładnie dane, które wpisałeś. Jeżeli popełniłeś błąd możesz poprawić dane logując się w Systemie.

 

wydruk_dokumentow_1_krz