Jak uzyskać dokumenty w przypadku ukończenia studiów II stopnia?

 1. Jeżeli kończysz studia II stopnia, a ukończyłeś studia I stopnia w Politechnice Łódzkiej, posiadasz dostęp do swojego konta oraz potrzebujesz ponownie uzyskać dokumenty niezbędne do obrony zaloguj się w Systemie podając taki sam Login i Hasło jak podczas rejestracji, po ukończeniu studiów I stopnia.
 2. Po zalogowaniu się na swoje konto przejdź proszę do zakładki „Moje wykształcenie”, a następnie kliknij „dodaj kolejny rekord wykształcenia” i wypełnij formularz dotyczący wykształcenia.
 3. Po wypełnieniu formularza na temat wykształcenia kliknij zakładkę „Zapisz”. Pojawi się anonimowa ankieta. Odpowiedzi, które udzielisz nie są w żaden sposób powiązane z Twoimi danymi osobowymi. Pozwolą one jedynie na polepszenie oferty Politechniki Łódzkiej dla jej przyszłych studentów.
 4. Wypełnij ankietę i kliknij zakładkę „Zapisz". W zakładce „Moje dokumenty” System wygeneruje gotowe do druku:
  1. podanie o obronę pracy.
  2. zgodę na udział w badaniach losów zawodowych absolwentów.
  Przejdź do zakładki „Moje dokumenty”
 5. Przed wydrukowaniem dokumentów sprawdź dokładnie dane, które wpisałeś. Jeżeli popełniłeś błąd możesz poprawić dane w swoim profilu, jednak proszę pamiętać, że po upływie trzech miesięcy od daty dodania rekordu wykształcenia, nastąpi jego trwała blokada.
W sytuacji, kiedy nie pamiętasz danych: loginu oraz hasła użytych podczas rejestracji, po ukończeniu studiów I stopnia w PŁ, zapraszamy do Biura Karier Politechniki Łódzkiej.

 
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Łódź, al. Politechniki 3a
tel./fax 0-42 636 31 84, 0-42 631 20 98
e-mail: biuro@biurokarier.p.lodz.pl
http://biurokarier.p.lodz.pl